| Petrut360 a întrebat:

Trebuie sa stiu sa lucrez foarte bine in documente Word, Power Point, Excel etc. pentru facultate? Orice facultate as urma?

7 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Da, pentru diverse proiecte!

| SingleForOne a răspuns:

Din perspectiva carierei, da! Toate acestea sunt necesare, atât în facultate cât și la locul de muncă!

| UserRo10 a răspuns:

Depinde de la facultate la facultate. Eu fiind profil tehnic am rupt in doua excelul pentru a folosi mai usor diverse formule si etape de calcul dupa care in Word am scris un memoriu si am prezentat proiectul.
Powerpointul l-am folosit mai putin, dar este super usor sa faci o prezentare in el

Răspuns utilizator avertizat
| MariaEElena0505 a răspuns:

Nu. Mie nu-mi trebuie. Adică da, trebuie sa ai o baza totuși pentru proiecte. Dar na, acolo te poate ajuta un coleg, dacă nu te descurci.

| G510 a răspuns:

Eu sunt în anul 3 și nu am prea avut nevoie de nimic din pachetul office. Dar nu sunt grele, înveți pe parcurs!
Să fii deschis să înveți să folosești și alte programe happy

| Hdhdj a răspuns:

Nu. Dar ar fi bine sa stii sa faci proiecte in pp sau word