| Flostar2010 a întrebat:

Uite mi-am instalat WINDOWS ca aveam foarte multi virusi si acum nu mai am asa de multa viteza la internet inainte prindeam la download 6 mega si ii prindeam destul de repede si acum prind doar pana la 4.3 mega si foarte greu ce sa fac si mi-am schimbat si placa de retea. DAU FUNDITA LA UN RASPUNS FOLOSITOR.

2 răspunsuri:
| Liviu_2320 a răspuns:

Poate e placa de retea de vina, viteza scazuta se poate exprima in maimulte motive adica poate de unde iti downloadezi tu ce vrei poate nu este seed (donatori), viteza netului thinking incearca de exemplu sa scoti firu de la internet si baga-l inca odata, sau poate e placa de reteawinking

| BunaciuneDeHarlauBombasticComofantasticBarlaBarla a răspuns:

Reinstaleaza-ti driverul de la placa de retea.