| GicaGigekGica a întrebat:

Un site de unde pot sa cumpar ceasuri barbatesti?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ora10.ro

| anonimg a răspuns:

Nu îți scriu pentru a-ți recomanda un link cu ceva bun preț-calitate pentru că nu cunosc. Dar ce știu îți spun: trebuie să alegi ce fel de ceas vei purta cel mai mult din cele 3 tipuri:
-elegant
-casual
-sport.
Casualul le îmbină oarecum pe celelalte două.

| Marbea a răspuns:

Eu am cumparat de pe watchshop.ro, de asemenea e bun si bb-shop.ro.

| SLexuS a răspuns:

Iti recomand dupa acest site, dar sunt cam scumpe daca esti dispus sa cumperi ceva de calitate, uite un site -> https://www.watchshop.ro/....../promotii/
Daca vrei chinezarii, cauta pe eMAG cu incredere :))))
Bafta:)