| Chrristina a întrebat:

Unde gasesc arhiva de la google chrome happy?
Stiu ca aveam o tema si scria jos in dreapta "history". daca stiti tema pls sa mi-o spune-ti happy si daca nu cum as putea sa vad arhiva
Multumesc, funda! happy

Răspuns Câştigător
| Icsulets a răspuns:

Ti apasat Ctrl+H
daca nu merge
sus, sub "X" iti apare o. cheie. sau ce erolling on the floor click, cauta in lista History
happyfundita?:X

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pozitioneaza-te pe sageata de mers inapoi si tine apasat stanga de la mouse si iti va afisa istoricul. De asemenea poti accesa istoricul din Unelte(cheia fixa din dreapta sus)/Istoric. Numai bine!

| piciuk a răspuns:

In dreapta sus apare cheia aia. da click pe ea si apar optiunile, printre care si history

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Dai sus pe cheita aia din dreapta (meniul google chrome) si scrie history apesi si gatabig grinbig grinbig grin

| Luci99 a răspuns:

Cauta pe www.ninita.com...sigur gasesti!