| zrzwannabe a întrebat:

Unde gasesc in tg jiu Lidl?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Citez:

"Supermarketul LIDL, construit în locul fostei Fabrici de Cărămidă din zona CAM, va fi inaugurat în data de 1 octombrie. Acest lucru a fost anunţat deja municipalităţii de către reprezentanţii firmei nemţeşti, prezenţi la recepţia lucrărilor care au avut loc în ziua de 2 august. "În urmă cu două zile a avut loc recepţia lucrării la care au participat alături de reprezentanţii firmei LIDL şi reprezentanţii Primăriei Târgu Jiu. În momentul de faţă, efectuăm ultimele retuşuri, iar în zilele următoare vom marca şi amenaja parcarea. Sperăm ca până la sfârşitul săptămânii viitoare toate lucrările să fie finalizate, supermarketul urmând să fie inaugurat în data de 1 octombrie", a declarat Nicolae Rusu, şef şantier LIDL. Firma nemţească va deschide în acelaşi timp magazine similare în mai multe oraşe din România."

2 răspunsuri:
| Andruta05 a răspuns:

Incearca prin zona CAM-ului. Nu ai cum sa nu il gasesti big grin! Bafta :*!

| zrzwannabe explică:

P.s : dau fundita