| marlena2000000 a întrebat:

Unde gasesc semne speciale? este un site? ceva.

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Pe desktop ai un program numit Microsoft Office Word,intri in el si sus,in stanga, dai click pe Insert>Symbol, dupa dai click pe ce symbol vrei si apesi Insert.
Uite aici si un site cu diferite simboluri:http://fsymbols.com/

7 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Buna :))
Pe acest site sunt semne mai speciale:
http://the-muffin-blog.blogspot.com/2008/12/semne-de-hi5.html

Iar pe asta pui numele-cuvintul care vrei si ti-l transofrma special :)
Http://www.minderlegaal.nl/

| aeroclub a răspuns:

Ce fel de semne speciale cum sunt cele din matematica sau cum? sau diacritice? la ce te referi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce fel de semne te referi? Pentru yahoo, sau?

| Alex1886 a răspuns:

Http://blog.dito.ro/articole/caractere-pentru-numele-hi5/ Aici sunt toate semnele posibile. Sper ca te-am ajutat!

| Funditza97 a răspuns:

Http://www.ymlover.com/simboluri-messenger-2011-si-semne-hi5/ cel mai bun site cu semne speciale. daca la astea te referi :)