| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Unde pot gasi desene grafice ( facute cu creionul )?

Răspuns Câştigător
| anonim_2188 a răspuns:

Buna. eu nu prea inteleg ce fel de desne adica vrei sa desenezi animeuri ca dac despre asta e vorba pot sa iti dau eu ca si eu desenez asa ceva si am destule dar dac nu e vorba de asta atunci nu stiu mai intreaba si pe altii oricum daca vrei sa desenezi animeuri zi-mi si iti voi trimite...

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Annaid a răspuns:

Pe deviantart

| BrOnaJeu a răspuns:

Imagini sau videoclip?

| Adriana_1090 a răspuns:

Scrie pe Google: desene in creion si gasestihappy

| denissadeni a răspuns:

Pe google,dai la imagini, cauti ce vrei si dupa in stanga scrie orice tip,fotografie etc, si mai jos scrie desen liniar, dai acolo si gata...succes