| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot vedea administratorii unei pagin pe facebook?

3 răspunsuri:
| madalinalove3226 a răspuns:

Depinde daca esti insrisa la pagina respectiva iti apar si administatori. happywinking

| elektrikangel a răspuns:

Pai te duci pe pagina si eatebun buton in dreapta pe care scrie administrators si dai clic acolo si ai vezi

| Letta_Nico_1999 a răspuns:

Pai,intri la acea pagina, daca esti admina la acea pagina ii poti vedea, dai click sus in colt acolo unde scrie "Setari" apoi in stanga dai click unde scrie " roluri in pagina" si iti arata cine e administrator la pagina respectiva, daca nu esti admina\administrator nu poti vedea. Sper ca te-am ajutat, funda please