| alexalexandrusincerul a întrebat:

Exista vreo cale sa afli daca cineva se uita in exces la profilul tau pe Facebook sau iti vizualizeaza pozele/ ce postezi prea des?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

"Cine îți vizualizează profilul de Facebook

Facebook nu le permite utilizatorilor să urmărească cine le vede profilul. Nici aplicațiile de la terți nu oferă această funcționalitate. Dacă descoperi o aplicație care afirmă că îți poate oferi această funcționalitate, te rugăm să raportezi aplicația. "

sursa celor de mai sus fiind chiar pagina oficiala a Facebook!

un articol care lamureste lucrurile dezvoltand mai mult de atat https://useit.ro/......-7301.html

| dullcat a răspuns:

Nu.Intrebarea are vibe de 2012. Inainte existau tot felul de siteuri dubioase care cica iti aratau, inclusiv pentru yahoo messenger, cine este pe invizibil si asa mai departe, dar acum, in 2024, stim mai bine. laughing Iti foloseste Facebook datele dar nici chiar asa.

| ioana748 a răspuns:

Este cineva care ai dori sa urmaresca?
happy glumesc

| Mihai0101 a răspuns:

Nu ai cum momentan nu stiu sa existe o modalitate.

| Allexyaa a răspuns:

Din păcate, nu există.