| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Unde se plătesc amenzile de transport in comun Iasi? Funda, e urgent

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

De ce e urgent?
e deja trecut de 5 seara, nu mai e nimeni dupa 5 la asa o cheste
https://www.ziaruldeiasi.ro/......80917.html
"Puteți achita amenda la una dintre casieriile Direcției de Taxe și Impozite ale Primăriei Municipiului Iași. De asemenea, puteți plăti sancțiunea și prin virament sau mandat postal în contul IBAN RO11TREZ40621350201XXXXX, Banca: TREZORERIA IASI, beneficiar Primaria Municipiului Iasi, cod fiscal 4541580."

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La Compania de Transport Public Iasi.

| sierra1 a răspuns:

Ia vezi ce scrie pe (cuponul de) amendă