| anonim_4396 a întrebat:

Unde se trage linia intre 'Nefolositor' si 'Stupid'?
Dar intre 'Inteligent' si 'Folositor'?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nefolositor - se baga si asta in seama aiurea
_____________________
Stupid - asta gandeste invers fata de mine / il urasc
_____________________
Inteligent - ete ce destept e / asta le zice bine
_____________________
Folositor - asa o sa fac / aha m-am prins
_____________________
Amuzant - ha ha ha ma facui sa ma rad big grin / a incercat o gluma, hai sa dau un click

Acum poti vota in acelasi timp Nefolositor/Folositor, Inteligent/Stupid si Amuzant. Oare a votat careva Folositor si Stupid in acelasi timp?

8 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu se voteaza dupa reguli si linii de demarcatie, ci dupa caracterul fiecaruia: unii corecti si de buna credinta, altii dupa simpatii, antipatii, prietenii, dar si dupa cum inteleg raspunsul.

| Razvan a răspuns:

Asta depinde de cine voteaza. Daca te irita cineva il omori cu "stupid" si "nefolositor". Daca iti place persoana respectiva votezi "inteligent" sau "folositor" chiar daca e un raspuns banal
In alta ordine de idei, totul e despre simpatii si antipatiiwinking

| Pământul a răspuns:

Eu bifez cu "folositor" tot ceea ce mi se pare intr-adevar relevant fata de o intrebare, pe cand bifez cu "inteligent" doar raspunsurile care dovedesc gandire (si formulare) impecabila si/sau exceptionala. "Stupid" bifez glumele tampite sau raspunsurile care sunt gandite prost intr'un mod evident, iar cu "nefolositor" bifez toate raspunsurile care nu au legatura cu intrebarea sau care spun chestii irelevante (ca "nu stiu") sau precizate deja de persoana care intreaba.
Asa disting eu intre cele patru, doua cate doua.

| BuLLetBtwin a răspuns:

Una-n cer si alta in pamant laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe TPU ai pus cel mai bine intrebarea. Sa vedem ce raspund astia care impart stupide fara noima, pentru ca cel mai penibil mi se pare sa vad un raspuns de bun-simt catalogat drept nefolositor si un raspuns inteligent catalogat ca fiind stupid laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare apreciaza un raspuns dupa bunul plac. Daca persoana respectiva da un stupid unui raspuns cu care ea nu e de acord sau nu-l intelege, atunci ea isi dovedeste nestiinta, nu cel care raspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai tragem linie.mergem dea valma fara limite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cineva din " staful " TPU chiar a protestat impotriva faptului ca eu unul am dat o groaza de "stupid". Am dat pe buna dreptate, la idei timpite si aiureli, indiferent de parerea altora. Daca va veti uita pe acest TPU, o multime de raspunsuri cretine sint votate cu " folositor ". Asta ce inseamna? Ori unii lucreaza pentru TPU, ori nivelul de cultura este ZERO!
Nu ma intereseaza ideile contrare cu ale mele, voi da in continuare stupid la cretinitati...
O singura persoana cretina care este cu cel putin doua conturi a beneficiat de citiva stupid aiurea, dar mai nou o tratez cu indiferenta, asa cum se trateaza un zero!