| Madaliinaaa a întrebat:

Urgent! Ce pot sa fac cand ma plictisesscc foarteee rau? spuneti-mi voi, dati`mi siteuri cu ceva nu stiu, jocuri, bloguri, ceva interesant. Ce pot sa fac cand ma plictisesc? Voi ce faceti?

P. S: Fara teme!

5 răspunsuri:
| Fashion a răspuns:

Pai eu am de ceva timp cont pe missbimbo si acolo sunt multe jocuri, activitati, este si blog unde iti scrii toate problemele poti discuta cu tineri din alte tari, sunt si din Romania, ai o gramada de chestii... daca te hotarasti sa-ti faci cont si nu intelegi ceva ma poti intreba pe privat! sau ar mai fi ladypopular, ceva asemanator...

| andtim a răspuns:

Fa-ti cont pe stumbleupon, alege-ti niste categorii care iti plac (muzica, desen, animatie, filme, etc) instaleaza toolbarul stumbleupon si cand te plictisesti, apesi butonul Stumble! si iti apare cate un site interesant! big grin eu asa fac cand ma plictisesc si am descoperit o gramada de lucruri faine! happy

| Fillaide a răspuns:

Ascult muzica
Dansez
Cant
Vizionez filme,insa in ultimul timp mai mult ma atrag serialele
O ajut pe mama la treburi
Gatesc;))
Scriu in jurnal
Vorbesc pe mess, skype
Joc conquiztador
Vorbesc la telefon
Imi fac masti pentru par, fata...tratament pentru unghii etc.
Citesc bloguri, sau scriu pe al meu :
http://memories-of-teenager.blogspot.com/

Scriu poezii
Citesc romane
Imi mai schimb mobila prin camera, mai pun cate ceva pe pereti, pod;))
Ies in parc cu prietenii
Stau cu cea mai buna prietena
Dorm

| gfy a răspuns:

Sa dai foc la casa.

| sweetcandy_8624 a răspuns:

Cand ma plictisesc ma uit pe lookbook.nu este un site despre fashion sau ma uit la o comediehappy