| joanamm23987465 a întrebat:

Urgent va rog! Am vrut sa vizionez frumoasa si bestia pe disney cenal si am uitat! Imi puteti da saitul unde este intreg dublat in limba romana? funda si vott! rapidd

5 răspunsuri:
| iulia7621 a răspuns:

Buna poti sa te uiti la frumoasa si bestia pe teava scrii "frumoasa si bestia in romana"
P.S. sunt 2 parti

| Mary3074 a răspuns:

Am pus eu sa inregistrez dar este mai inainte ceva si este si publicitate si mai are ceva pe la sfarsit da-mi id-ul tau ca sa iti dau frumoasa si bestia daca vrei