| zuzukaeu a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, am o problema nu mai pot vedea pe youtube videoclipuri se incarca foarte greu, se intrerup si se vad sacadat la fel si pe trilulilu sau alte site-uri asemanatoare, pana acum nu mi s-a mai intamplat asa.filmele si videoclipurile din pc le pot viziona fara probleme...cine ma ajuta sa rezolv dau fundita.

3 răspunsuri:
| MaliceThemen a răspuns:

Buna happy eu am stik de la Vodafone, dar in ultimul timp merge f bine you tube trilulilu si altele se incarca f bine. Aceeasi problema am si eu... acum nu se mai incarca decat, trebuie sa stau 15-20 de minute la un video de 3 minute... Eu m-am gandit ca poate fi de la viscol de la frig

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e un site de cocalari prosti

| IonutNFS a răspuns:

Vezi poate iti lipseste Adobe Flash Player, dar daca iti apare clipul asta inseaman ca ai flash playerul, incearca pe alte situri sa vezi cum se incarca clipurile, daca ai aceeasi problema, vorbeste cu cei de la internet.