| Popescu_Marius-Sotir_1993 a întrebat:

Va salut! am o nelamurire in legatura cu consolele, as vrea sa achizitionez o consola, insa nu sunt hotarat pe care sa o cumpar, am citit pe diverse forumuri fel si fel de raspunsuri si pareri, parerile sunt impartite in functie de sustinerea consolei, eu optez in a-mi cumpara o consola Xbox 360, insa as dori sa aflu mai multe pareri, mai ales ca am cateva intrebari:
1.Din punct de vedere al calitatii Xbox-ul este mai bun decat PS3?
2.Din punct de vedere al durabilitatii se merita sa achizitionez un Xbox?
3.Am citit diverse topic-uri in legatura cu modarea Xbox-ului insa sunt nesigur de acest lucru, intrebarea mea este urmatoarea in legatura cu asta, se merita sa modezi consola?
4.Aceasta intrebare nu are legatura directa cu consola insa, as vrea sa achizitionez on consola Xbox de la eMag, de black friday si as dori mult de tot daca se poate sa imi raspundezi in caz ca ati cumparat in aceasta zii o consola xbox 360 de 4gb fara nici o imbunatatire (ex:hdd 250gb, jocuri etc.) care a fost redurecerea la aceasta, stiu ca reducerile sunt stabilita cu cateva zile inainte insa se prea poate ca reducerea sa fie asemanatoare.

Va multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| XxXNumBerXxX a răspuns:

Se merita xbox si eu vreau sa imi iau unul tot de la eMAG, nu se merita modat