| anonim_4396 a întrebat:

Voi cand mergeti cu niste prietene la film ce va cumpara ti de mancare?

5 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Uneori imi cumpar homar cu șofran de la toneta,ca-i afrodisiac dar,de obicei,bag mana in punga altora, deci nu stiu ce mananc:e intuneric in sala.
Da` tie ce-ti pasa ce bag in gura, la film?!

| Leocerba a răspuns:

Cum ar fi ca la film sa se serveasca mancarea dupa scenariu, pentru veridicitate?
bAalex4, iti imaginezi ce s-ar servi la "Nașul"? sau la "Pulp Fiction"? dar la "Morometii"? sau la "Trainspotting"? nici nu vreau sa ma gandesc ce s-ar hali la "Reservoir Dogs", la "Alien" sau la "The Silence of the Lambs". Dar la "Twilight"? la "Dacii"? imagineaza-ti...hai ca intrebarea ta devine amuzanta...

| ZvT a răspuns:

Sunca, praz, iurda, mustar si paine.

| BogdanV20 a răspuns:

Shaorma si kebab! glumeam... floricele, sunt si mai sanatoase!

| omudeapa a răspuns:

Paiiii depinde de gusturile tale...Eu imi iau de obicei doar apa minerala(pentru ca fac culturism si trebuie sa am grija ce mananc) dar cel mai clasic ar fi sa-ti iei floricele si un suc happy Mie unul mi se pare normala dar letala combinatia astawinking