| dani9354 a întrebat:

Voi ce faceti cand navigati penet? Ce situri urmariti, ce faceti pentru a nu va plictisii?

21 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De obicei din site-urile pe care intru des gasesc link spre alte site-uri care la randul lor au informatii interesante. Ma intereseaza orice domeniu. Un site interesant este www.descopera.ro

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cel mai des intru pe TPUlove struckRaspund la intrebari...citesc raspunsurile.happy
Pe messbig grin
Pe hi5 happy
Site-uri cu muzicalove struck

daniela
| daniela a răspuns:

Stau pe TPU, uneori ma joc on line sau lucrez pentru servici

| Suzy a răspuns:

Raspund la intrebarile prietenilor de pe TPU, mai stau pe hi5, ma joc etc...
www.TPU.ro
www.hi5.com
ca site pentru jocuri aleg multe
tu?

La multi ani!

lolita
| lolita a răspuns:

Intru pe TPU si citesc stirile din ziare.

| User a răspuns:

Pai. mess, TPU [mai nou]. mai multeoh go on

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Atunci cand navighez pe internet sunt intr-o cautare continua de informatii noi si interesante. Pe langa site-urile clasice de e-mail, TPU si cel al universitatii la care sunt studenta caut mereu site-uri care imi ofera informatii generale sau particulare.
Pentru a nu ma plictisi, intru din cand in cand pe www.king.com unde ma joc jocuri online.
Mai citesc din cand in cand presa din Romania, eu locuiesc in Germania si imi este mult mai usor sa fiu la curent cu ceea ce se intampla in tara.
La multi ani!

| Kqzu97 a răspuns:

Pai prima oara intru pe:TPU, dupa aia pe:Wambie, dupa aia intru pe:Starmania, apoi pe:My sims 3 blog si pe Tsr3 si apoi caut jocuri de inteligenta sau de gatt, sau de servis, facut coafuri si altele

| Mjdolhfi a răspuns:

Pai eu intru pe TPU- www.TPU.ro
pe hi5-www.hi5.com
mai completez oracole- www.oracolulmeu.ro
mai descarc un film- www.filmealese.com
mai modific o poza-www.taaz.ro
sau joc ceva-www.conquistador.ro

| georgiana a răspuns:

Buna! Pe TPU intru cel mai des, restul care dau din intamplare si ma documentez atunci cand am timp(citesc diferite articole despre sanatate, famile, relatii etc.)

| chrysa99 a răspuns:

Multe lucruri... dar cel mai des umblu pe Chicken Smoothie ca sa nu ma plictisescwinking

| Katiee^^ a răspuns:

Pai ascult muzica, intru pe TPU, etc. :) Oricum eu sunt dependenta de messenger :)). Uite ceva anti-plictiseala :
http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste.html

| Giuly_3112 a răspuns:

Pai eu stau pe hi5 TPU flickr si pe mess happy

| muffin94 a răspuns:

Raspund la intrebari pe TPU, particip la concursuri pe heyo, vorbesc pe messenger, ascult muzica sau mai fac teste online.

| digitalboy a răspuns:

Uite niste site-uri interesante pe care sunt toata ziua ca sa fiu la curent cu tot ce este interesant:http://digitalboyblog.blogspot.com/
http://www.showbiz.ro/
http://cancan.ro/
http://www.monden.info/
http://www.click.ro/
http://www.apropo.ro/
Sper sa-ti fie de mare ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica sau vorbesc cu prieteni. In afara de www.TPU.ro mai intru pe: www.mitchel-musso.com, www.emilyosment.us si www.iwin.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu intru pe TPU, ascult muzica pe youtube, apoi deschid winapu, si intru pe remi-online, joc remi, dupa ce ma plcitisesc joc carti, apoi revin pe TPU.nu neaparta in ordinea asta. Si mai iau filme:X:X:X, muzica, vizitez foarte des site-urile de muzica pentru a afla noutatile:X:X cel mai mult imi place sa intru pe www.mtv.com (e mai buna varianta straina decat a noastra:(.

| klimt a răspuns:

La cat e internetul de mare, nu cred ca te poti plictisi, intodeauna exista site-uri unde poti urmari si invata o gramada de chestii, eu citesc blog-uri diverse, ma uit pe toate site-urile de grafica, arta, arta digitala, pe desenatori.ro, pe deviantart, citesc tot felul de stiri, ascult muzica, caut tot felul de tutoriale, Photoshop, ZBrush, 3Ds Max, caut tot felul de informatii despre ultimele aparitii din domeniul meu, design, etc. cateodata ma mai si joc happy Internetul e cea mai mare baza de date din lume, eu nu cred ca ai sanse sa te plictisesti, pe orice site-uri noi dai, exista sansa sa gasesti multe link-uri interesante, si de acolo tot asa... informatia continua, si se raspandeste cu o viteza nemaipomenita!

| deefny_8061 a răspuns:

Eu cand navigez pe net ma uit pe site-urile: www.Clopotel.ro, www.y8.ro si pe www. TPU.ro

| nimic`pentru`nimeni a răspuns:

Depinde ce te pasioneaza mai mult. eu cel putin intru pe 220.ro sa vad ce clipuri haioase sunt in acea zi si apoi mai trag un ochi pe pixdaus.com sa vad ce poze interesante au mai adaugat.

| kordosoft a răspuns:

Invatam sa vorbim romaneste... asta facem noi cand navigam pe internet... in rest exista o cantitate foarte mare de informatie care asteapta pentru a fi cultivata asa ca poti incearca Wikipedia