| crico a întrebat:

Voi cu ce preferati sa mergeti la mare?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Cu autoturismul personal. Cu trenul e groaznic.

17 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cu trenulsadsi nu oricare, ci personalul) a fost intotdeauna cu cele mai multe amintiri. Toti ingramaditi, colegi de facultate, tot drumul petrecere, prietenii cu alti studenti, glume cu nasii, dansuri pe acordeon, minunat.laughing

| Vizitiul a răspuns:

Prefer muntele, o singura data am fost la mare si am ramas cu o amintire sumbrita, nu am fost impresionat deloc.

| cornculapte a răspuns:

Cu prietenii.

| Bishop a răspuns:

Cu masina

| baru a răspuns:

Sincer eu prefer sa merg la mare cu avionul personal, Dar cum nu-l am voi merge cu masina proprietate Pa

| m4them4tic a răspuns:

Cu trenul, impreuna cu gasca(grup de prieteni, nu animalul ala domestic). Cu automobilul personal ma voi duce cand o sa "fiu la casa mea", deocamdata sunt tanar si trebuie sa profit de momentele astea.

| dulcik a răspuns:

Pai acum depinde la ce te referi.Imi place sa merg cu prietenii iar daca vreau ceva romantic merg doar cu iubitul. Iar daca intrebi cu ce mijloc de transport sigur ca in romania merg cu masina persoanala pentru ca am mers cu trenu si am facut 10 ore iar daca merg la mare in strainatate sigur ma duc cu avionu pentru ca e mai rapid, bine am fost si cu vaporu insa...

| NoKidding a răspuns:

Cu trenu si tovarasii.

| aragon18 a răspuns:

Cu masina happy

| al3_9910 a răspuns:

Cu prietenii mei as merge oriunde cu orice, chiar si pe josbig grin...pentru ca ei stiu cum s ma faca sa uit de probleme, de dureri, de stres, de absolut tot.cu ei sunt in paradis:X.deci,mie imi este indiferent cu ce m-as duce la mare(sau oriunde)tongue. Dar cu familia sau iubitul meu prefer sa merg cu masina mea, pentru ca ma simt in siguranta si ma simt in largul meutongue. Dar tu cu ce preferi sa te duci la mare?thinking

| kennyspark a răspuns:

Cu o gramada de bani la minelaughing

| cucalic a răspuns:

Cu masina ca iesi m-ai bine si stai m-ai comod, opresti cand vrei si unde vrei

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pe jos.Stau foarte aproape de plaja. Iar in Vama Veche cu masina

| Alisa a răspuns:

Cu trenul sau masina, dar important e sa fim in gasca si sa ne distram pe drum. laughing

| eu.;] a răspuns:

Depinde,, cel mai bine e cu masina. te opresti cand vrei.
dar si cu trenul. e foarte ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea era: preferati sa mergeti la mare?
Mie nu-mi place big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde... daca ai prieten/prietena puteti merge impreuna cu masina la mare e mai multa intimitatesmug

daca mergeti un grup e frumos sa mergeti cu trenul ca va fi distratie, aventura...eu una prefer sa merg cu iubitul cu masina e mai frumos... distractie placuta la mare si astept funditakisskiss