| bosoneag a întrebat:

Vreau s-o dau pe fi-mea la cursuri de tenis, imi puteti recomanda unde sa o dau? Cam care-s preturile?

2 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Depinde de oraswinking

| baba a răspuns:

Eu fac tenis de performanţă de 10 ani, cred că te-aş putea ajuta cu nişte sfaturi înainte de a o băga pe terenul de tenis. Îţi pot recomanda nişte antrenori bunicei în Bucureşti, însă niciunul nu va fi perfect (de când tot caut eu antrenorul perfect). Nu îmi place să le public numele aici, te rog contactează-mă pe privat dacă e.