| chioscuta a întrebat:

Vreau sa aflu nota de la evaluarea nationala 2013 pe care am luat-o si nu stiu pe ce site sa intru.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.edu.ro
Pa, pa.

| RainboyDash a răspuns:

Apar pe edu.ro pe 4 iulie. Rezultatele sunt afisate si in scoala ta.

| michelia a răspuns:

Pe www.edu.ro si alegi " admitere 2013" si judetul tau.
Dar nu azi. Acolo apar rezultatele dupa contestatii.
Acum le afli foarte usor de la tine de la scoala; sint afisate de ieri!

| Ceriik a răspuns:

Au aparut de ieri la scoala unde ai terminat 5-8.

| alin_9439 a răspuns:

Http://www.realitatea.net/......14536.html uite aici se anunta cam tot ke e despre scoala ti-am dat un link direct katre note :D

| Feelings14 a răspuns:

Trebuia sa apara pe edu.ro. insa din cate am mai citit le afiseaza abia saptamana viitoare.

| LaRkiNNN a răspuns:

Site-ul e www.edu.ro dar inca nu s-au postat resultatele. Astazi sau cel tarziu maine vor aparea acolo.;)

| zuzu04 a răspuns:

Http://stirileprotv.ro/......udete.html
Cel mai sigur ar fi sa mergi la scoala si sa vezi. doar acolo sunt afisate. Rezultatele vor fi afisate online, probabil pe 3 iulie, cand se vor definitiva si rezultatele la contstatii. O Zi frumoasa iti doresc! :)

| Draghici_Eugen-Cosmin_1998 a răspuns:

Du-te in scoala unde ai dat examenele! acolo se afiseaza cel mai repede! eu am luat 8.9 la romana si 10 la mate. BAFTA!