| natural a întrebat:

Vreau sa descarc un antivirus bun si gratis de pe net.Imi recomandati ceva? Multumesc!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti recomand avast! free, il poti descarca de pe site-ul oficial sau si de pe altele.

| lpavel a răspuns:

Orice antivirus descarcat gratuit este valabil numai pentru 30 de zile!
Daca e bine si asa, descarca : Avira -e foarte bun! Bafta!

| raduradu2014 a răspuns:

Gratis si bun ne exista..trial 15 zile daca vrei cauta norton sau avira

| Chinezw a răspuns:

Nod 32 - ocupa putin la procesor / gasesti licenta pe FacaBook -
eu am gasit pentru 60 zile

| sebykz a răspuns:

Nod32 e cel mai bun, dar nu o sa gasesti un antivirus bun free, la nod32 ai versiunea trial.
O zi buna!

| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Incearca fSecure. Este foarte bun.