| Radumpp a întrebat:

Vreau sa downloandez nero 8.1.2.0 start smart si serial si nu il gasesc cine imi da linkul = Funda!

Răspuns Câştigător
| KungFuBoy a răspuns:

Salut, un timp am folosit si eu nero si am ajuns la concluzia ca nu se merita adica este imens ca dimensiune! si pentru ce? eu vroiam sa scriu CD/DVD-uri...te sfatuiesc sa iei CD Burner XP e cel mai bun e mic si usor de folosit mie mi-a mers si pe windows 7 :) uite link aici:http://cdburnerxp.se/? lang=ro salut

1 răspuns:
| jadir a răspuns:

Vezi daca il au pe www.kappa.ro