| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac un film, puteti si voi sa imi dati vreun scenariu pls, sau de unde pot gasi scenarii?

2 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Pai ti-am raspuns despre ideea la film.Sa vedem.
O fata se plictiseste de moarte(apropo avea un look nebun, un maieu mai asa scurt i se vedea burta, pantaloni asa ca un fel de B-Boy)si se ducea afara.Se plimba si a fost rapita.Au duso intr-o sala si toti dansau, si o provocau la dans.Era unul care filma(ciudat tu filmezi cum filmeaza elrolling on the floor)si, il posta pe YouTube.Toti dansatori il vazuse iar fata dansa foarte bine.Si isi facea un grup de dans stradal(sau ce dans vrei tu). Aveau o competitie si trebuia sa faca un dans original.Si dupa vezi tu.
Oare ce melodii sa folosesti? Sa vedem.

Pentru inceput ai putea folosi MadCon Beggin(Atunci cand incepe filmul)
La primul dans ai putea face Boune Timbalon.
La al doilea dans(competitia)ai putea face
DMX-Get in on the floor
Sper ca te-am ajutat.

| MHdollsfan a răspuns:

Poti sa faci un film cu zombie doar gandeste ce ai face daca ai avea un zombie in casa sau poti sa faci un film de dragoste daca ai un prieten(iubit)fa un film despre cum v-ati intalnit iar apoi el te-a inselat iar apoi tu il ierti dar cu greau si alte chesti de genul.