| Evelinmariaa a întrebat:

Vreau sa imi pun gene false. Cum sa treaba la aplicare, cat te tin etc? Atunci cand le aplica ti se tund cumva genele tale. Va rog sa răspundeți cei care știți căci dupa cum observați chiar nu ma pricep

2 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Daca doresti la o ocazie mai speciala, te duci la un salon de make-up si iti lipeste o banda de gene care te tine maxim 2 zile. Daca doresti ceva de durata de 2-3 saptamani atunci mergi la un salon de cosmetica unde aplica gene tip fir cu fir sau tip smoc. Iti aplica lipici pe linia genelor tale si ti le aplica. happy

| MariaIoana15 a răspuns:

Genele fir cu fir, am și eu, aplicarea durează cam 1 ora 1 ora și ceva acum depinde la cine le pui. Pe mine ma țin cam 3 săptămâni și după merg la întreținere. Nu se tunde nimic din genele tale. Te da cu un lipici pe gene și după ia fiecare geana și ți o lipește pe cea a ta. Dar sa nu îți pui des ca Riști sa rămâi fără genele tale.