| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi sterg contul de pe tpu.Cine ma ajuta?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nimeni de pe acest site nu te poate ajuta.Trebuie sa ceri acest lucru adminilor. Uite adresa de mail a unuia dintre ei: raluca. diaconu@tree.ro, sau la "contact", dar aici dureaza mai mult!

| Cretaker a răspuns:

Nnnnnoooo, de ce ai parasi TPU?!

Stii foarte bine ca tin la tine, zuma.

| VisualBasicExpert a răspuns:

Iti va trebui niste pronto pentru mobila si o carpawinking laughing

| Poinsettia a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu Raluca, project manager-ul TPU.winking

| Klarah a răspuns:

Trebuie sa trimiti un mesaj la "contact" sau sa le dai un mail, cum a zis si @Elianna :]

succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trimite un mesaj la contact in care ceri stergerea contului si se rezolva dupa o anumita perioada de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiam eu ca e reciproc, Cretaker.