| dinuroby a întrebat:

Vreau sa invat despre magie imi puteti da un site ceva va rog?

10 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Eu il cunosc pe Harry Potter, daca vrei pot sa-ti fac cunostinta cu el.

| chivas21 a răspuns:

Nu exista magie, sa zicem doar "magia" dragostei atat! Asta o poti numi magie! Dar ceea ce crezi tu ca e magie, eu zic ca e doar iluzie optica! Pentru asta ai nevoie de multa practica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simplu ai o carte de joc si o dai pe spate...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la bucatarie da drumul la gaz 5 minute. apoi revino, si aprinde cu o bricheta sau chibrit si iti va aparea pe tavan numele personei iubite!:X. ciudat dar merge big grin sa ma anunti daca ai incercat...big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.
free-online-card-triks.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si eu untruck ei o farfruie intinsa si apoi o lumanare rotunda si u pahar cu apa o puneti in farfruie si lumanare in farfruie si o aprindeti si puneti paharul peste ia

| tiby93 a răspuns:

Poi intra pe google sau pe Youtube si scrie: Magic trick revealed.

O sa iti apara multe trucuri care iti zice cum sa le faci.

Bafta!

| hitron a răspuns:

Http://adprice.ro/cum-sa-fac-un-truc-de-magie/ - ai aici cateva trucuri simple si interesante de facut. poti incepe cu astea pentru a invata. pe urma restul vor veni de la sine!