| dan_4269 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva happy
Am intrat acum la Colegiul Economic "Virgil Madgearu" din Ploiesti. Puteti sa imi spuneti si mie cand invat dimineata sau dupa-amiaza. Deasemenea as dori sa imi intalnesc si cativa din colegi, pe internet, momentan whistling

2 răspunsuri:
| fsorin96 a răspuns:

Eu am intrat la Colegiul Economic "F.S Nitti" Timisoara.Ma gandesc ca doar dimineata iti poti face temele.Eu voi face ore doar de dupa-masa si de asta spun ca dimineata e cea mai buna alegere + ca vei fi mai odihnit de cat seara

| dan_4269 explică:

Nimeni altcineva? sad