| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma inregistrez pe un site dar imi trebuie numar de Romania si eu am numar doar de Italia si trebuie sa imi ajunga un cod pe sms. Nu exista un site unde iti creeaza un numar de ro?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu-ti creaza nici un site un numar telefonic, doar daca faci abonament sau cumperi cartela pre-payed de la ei.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai prieteni in Romania, sau mama, tata, bunica, prieten din copilarie ...cineva din familie sau prieteni, care au telefon in tara?