| anyra_4813 a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu ceva legat de messenger, am sters mai multe persoane din lista de mess si din adress book, cum sa fac sa ii bag la ignor daca nu ii mai am in lista?

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

Daca nu ii mai ai in lista nu mai poti deoarece nu ai id-urile lor, daca aveai id-urile te duceai acolo la lista de igg si ii adaugai, dar daca nu le mai ai numai daca faci rost de ele sau nah daca unii dintre ei iti scriu tie si nu il ai in lista si vrei sa ii dai igg atunci ii poti lua id-ul sa il adugi acolo.
imi pare rau altfel nu vad cum, sper ca te-am ajutat,
pup :*

5 răspunsuri:
| BeibiiX a răspuns:

Ba da ii ai in lista doar ca nu`ti apar cand te uiti in lista:d
trebuie sa-i cauti acolo la "type some contact information." adica chiar acolo langa sectiunea aia adica mai bine zis langa "+ "unde dai cand vrei sa adaugi pe cineva:d

| Minalore a răspuns:

Eu una nu cred că se mai poate, doar dacă îi mai bagi o data în listă ar fi o chestie...
Sper că am fost de ajutor!

| SupCow a răspuns:

Pai daca i-ai ster data viitoare cand intra pe tine apare acolo intr-un colt add user si ignore user dai pe ignore si dai okhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la preferences(sus de tot)apoi la ignore list si ti-i alegi.
Numai bine!

| raluca0306 a răspuns:

Pai numai daca mai intra ei pe tine, si iti apare sus ignor saua add si dai ignorbig grin