| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un program care sa imi aprinda calculatorul la o anumita ora si sa porneasca o aplicatie adica sa imi intra in winnamp si sa redeze o muzica am si eu nevoie dimineata ma scol destul de greu cu telefonul nu are nici un efect am avut un program la fel dar mi lo sters fratele meu si acum tot caut dar nu gasesc
va rog frumos big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Ady00pk a răspuns:

Calculatorul se poate aprinde dimineata doar daca il lasi in stand by.Adica trebuie ca el sa ruleze ceva acolo in el pentru a tine minte ca trebuie sa se trezeasca dimineatahappy
In stand by pc-ul consuma imi mult decat atunci cand e mort de tothappy
Bafta sper sa il gasestihappy

1 răspuns:
| Lotzy619 a răspuns:

Eu am avut un program care il setam stingeam pc si la ora mentionata sa aprindea singur si rula o aplicatie care o puneai tu eu cam asa ceva as vrea