| denydede_3595 a întrebat:

Vreau un laptop dar vreau calitate si totusi un pret convenabil. nu ma prea stiu eu la calculatoare asa ca va rog dati-mi niste modele si daca se poate si pretul. informatii orice happy multumesc!

Răspuns Câştigător
| JT a răspuns:

Http://www.emag.ro/......--pXX887ES

Este laptopul pe care il am de aproape un an si nu am avut nici o problema cu el si a fost la un pret acceptabil. Toate detaliile pe site-ul de mai sus. Succes!

1 răspuns:
| ElShaarawy a răspuns:

Http://www.emag.ro/......-pCQ62-410 este un laptop performant si un pret avantajos... funda?;)