| AndyLoren1310 a întrebat:

Xbox One sau Playstation 4? Xbox one e mai scump pentru ca vine cu kinect la pachet, dar vreau o parere a detinatorilor de console..de ce ar alege xbox si de ce ar alege ps4? Nu doar din punct de vedere al exclusivitatilor din jocuri ci si din utilizarea zilnica. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Adiiiiiii69 a răspuns:

Eu ti-as recomanda PS4 pentru ca jocurile sunt mai ieftine si eu cred ca e mai bun ca un xbox one, are controllerul mai confortabil depinde de tine bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps4 100%. De ce? Pentru ca are un hardware mult mai bun. Uite un video:
http://www.youtube.com/watch?v=2eAmBQVsN6E

60 de FPS vs 30 este o diferenta mult prea mare, ceea ce rezulta ca Xbox One este o prostie. Deci i-ati PS4 si nu o sa regreti, si pe deasupra ramai si cu bani in buzunar. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Yamaha123 a răspuns:

Ps 4 gasesti jocuri mai multe ieftine si bune