| AlexMercer a întrebat:

Zodia taur cu ce zodii se intelege mai bine ( ca si relatie)?

Răspuns Câştigător
| Summerismine a răspuns:

Fecioara, leu, capricorn

2 răspunsuri:
| claudiuflorin a răspuns:

Cu varsatorul... dar nu prea! Este imprevizibil varsatorul de taur si nu-i place uneori se inteleg bine!

| DricA a răspuns:

Zodia taur se înțelege cel mai bine cu Capricornul. Am găsit pe zodiacool.ro compatibilități între zodii și chiar mi s-a potrivit ce am găsit acolo. Dacă vrei să te convingi, găsești pe zodiacool.ro compatibilăți și vezi exact și restul compatibilităților.
https://www. zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/compatibilitate-zodii/taur