| DenisaMihaellla13 a întrebat:

1.) Dati-mi un Metin2 SUPER adica : -sa aiba itm faine daca se poate 2014 -sa fie cat decat populat si playeri prietenosi -sa fie FARA MODATI deloc daca se poate ...siii daca pe metinul respectiv ma veti putea ajuta cu cv itm si mai bine, sau cu un cont de lvl mare cu itm pe el daca aveti. (eu joc mt2 Syera in prezent si am o problema...) 2. ) Vreau sa fac unn screenshot si apas PrtScr si tot scrie Salvarea Screenshotului ESUATA. Ce inseamna aia? Miau zis playeri sa intru in folderul de la metin in screenshot dar nu apare nici o poza acolo. Daca ma puteti ajuta va rog sa-mi raspundeti la intrebari. Fundaaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Pe nici un Metin2 nu sunt toti playerii la fel.Pe fiecare server gasesti cate unul prost,altul nesimtit, altul tiganl, altul prietenos, altul care te ajuta. Asemenea servere nu gasesti, Iteme 2014.Ar fi Metin2 Hammer, dar e nasol.
2. Apasa Prt Scr, apoi intra in Paint, si apasa Ctrl+V, si vei avea acolo poza.

2 răspunsuri:
| BiGaBi a răspuns:

Salut!
Uite aici un canal de youtube cu prezentarea celor mai noi servere de metin2. (Este foarte util, te sfatuiesc sa te abonezi) https://www.youtube.com/user/EnjoyRO1

Si daca ai nevoie de hack-uri sau informatii ascunse despre metin poti sa intrii pe acest forum http://ghidmetin.forumer.ro/
Este foarte de folos!
Funda?

| H0p3r a răspuns:

MondialMt2
AntilliaMt2
RoyalMt2
Bis10Mt2...