| SebbyHere a întrebat:

Doresc si eu un Metin2 PVM Medium >== Detalii

V

Sa aiba la shop pietre, sa aiba carti si piatra spiritului la vrajitorii, sa faci banii... nu foarte greu, dar nici foarte repede, nivelul tot asa. Sa fie populat, 500+ playeri pe zi. Sa aiba multe shop-uri in map 1 si sa nu fie modati. Daca se poate sa aiba si un sistem de vot pentru monede dragon, dar nu e neaparat.

Multumesc! Funda pentru cel mai bun metin.

3 răspunsuri:
| NicolaeMihai a răspuns:

Eu ţiaş da un sfat. Întâi mai bine nu mai juca Metin2 orce fel de metin deoarece are şi viruşi dar creează şi dependenţă din 2004 din noiembrie de când a fost creeat mai bine apucăte de microVolts e mai super sau dacă vrei totuşi un Metin2 uite unul se numeşte Metin2HFM nu e PvM e PvP ţi l-am dat păsta din 2 motive unu fiindcă n-am mai jucat metin şi nu ştiam ce săţi recomand şi doi fiindcă e mai bun decât PvM! Fundă!? =)

| ΣηJΦY a răspuns (pentru NicolaeMihai):

Microvolts e un joc tampit daca vrei mai bine descarcati jocuri single gen Call of Duty sau Battlefield! Iti recomand si Assassin's Creed!

| SebbyHere explică (pentru NicolaeMihai):

Nu sunt genul ca sa fie dependent de jocuri.