| masterulyo a întrebat:

1.Un jucator vine la tine, te loveste fara roleplay si incepe sa te injure pe /b. Care este atitudinea cea mai corecta pe care trebuie sa o ai?
a.Folosesc comanda /re pentru a-l raporta si daca nu mi se raspunde ii fac un raport pe forum
b.Fac roleplay ca scot un pistol, il impusc si-i dau Character Kill
c.Folosesc comanda /q, intru de pe alt cont si-mi bat joc de el
2.Ai voie sa sari pentru a merge mai repede?
a.Da, daca ma grabesc
b.Nu,e non-roleplay
c.Da, cand vreau
3.In care dintre urmatoarele zone NU se poate comite o activitate ilegala?
a.San News Building, LS Police Department, LS Hospital, Ganton, Idlewood Gas Station
b. BlueBerry Acres, El Corona, LS Hospital, LS Airport, San Andreas Sheriff Department
c.San News Building, LS Police Department, LS Airport, Ocean Doks, Dealership
4.Cum este corect sa ajung mai repede dintr-un loc in celalalt?
a.Inchiriez o masina sau chem un taxi.
b.Sar pe space pentru a ajunge mai repede la locul respectiv.
c.Alerg continuu si sar pe space pentru a ajunge mult mai repede.
5.Ai voie sa folosesti /cad in scopuri personale?
a. Daca vreau sa-mi vand masina, pot sa folosesc.
b.Nu, doar daca detin o companie si vreau s-o promovez.
c.Da, daca nu am alte alternative.
6.Ce este ban-evading?
a.Atunci cand iei ban pe un cont si joci pe altul fara permisiunea unui admin principal.
b.Atunci cand este un admin spec pe tine, si iti dai /q inainte sa-ti dea ban.
c.Atunci cand folosesti programe speciale pentru a te debana singur.
7. Daca esti inconjurat de un grup de persoane care te ameninta cu arme cum trebuie sa procedezi?
a.Fac roleplayul pe care-l necesita situatia rolandu-mi frica si eventualele rani.
b.Dau un /me fuge si scapa de acele persoane.
c.Incep sa-i injur pe /b ca fac non-rp.
8.Este permis sa anunti ca vinzi arme sau alte obiecte ilegale pe cai publice(In ziar, radio etc. /ad /cad)?
a.Nu
b.Da
c.Da, daca folosesc caile ce imi ascund identitatea.
9.In timp ce te joci pe server zaresti o unitate de politie care circula regulamentar. Este corect sa treci pe langa ea si sa o provoci pentru o urmarire?
a.Da deoarece asa sporesti roleplay-ul si le dai de munca ofiterilor
b.Nu, regulamentul serverului interzice cu strictete asa ceva
c.Niciun raspuns nu este corect, regulamentul nu prevede asa ceva
10.Care este cea mai corecta varianta de a coopera cu un politist care te opreste in trafic?
a.Continui sa conduci, iar daca te prinde folosesti comanda /q sau iti dai force crash.
b.Opresti masina, iar cand vine langa tine incepi sa-l injuri sau sa tragi cu o arma in el.
c. Opresti masina, scoti actele din torpedou si i le prezinti.

1 răspuns:
| IncorrectUsername a răspuns:

Sunt curios..Despre ce joc vorbesti?