| 1965764323578865543 a întrebat:

1Cum imi bag hack in minecraft multyplaier ( adica hack de ala care pot sa bat un om full dmd cu o sabie de lemn da ca se poate )?

2Si mai am o intrebare exista un fel in care sa fac sa mearga TooManyItems in minecraft multyplayer?

3Si mai am o intrebare pot sa ma fac cumva Builder in minecraft multyplaier fa ra sa dau ban dar sa si mearga gm 1?

Apropo vreau sa mearga pe toate servarele nu doar pe 1 sau 2

Dau funda la cel mai bun raspuns ca re merge

Răspuns Câştigător
| RockStar46 a răspuns:

1.da este Matrix. E un hack care eu il am si aveam sabie de lemn de la inceput. A venit un full dmd si l-am omorathappy
2.Nu ai cum pentru ca doar admini pot folosii TooManyItems.
3Doar prin teste poti sa devii builder fara bani dar trebuie sa fie owner de treaba sa te lase la test. sper sa iti fiu de folos

1 răspuns:
| 1965764323578865543 explică:

Auzi dacă ști de când am pus întrebarea nici măcar nu mai răspundeai