| LaVerd3 a întrebat:

1GB memoerie RAM
Procesor: Intel(R) Celeron(R) M processor 1.40 GHz
Windows XP: Video încorcorporat de 64.0 MB

Merge minecraft? (cum un lag suportabil măcar)

5 răspunsuri:
| NakaTaka a răspuns:

La ce ai tu, cred ca vei merge cu 15 fps maxim. Daca tot iti pui Minecraft si esti disperat sa il joci, pune-ti mod Optifine.

| Edy_Mihai_1993 a răspuns:

Http://www.betit.ro/minecraft-informatii-cerinte-sistem/ ai aici toate detaliile daca iti va merge.Si in caz de ai lag te poti juca pe o versiune mai mica

| LaVerd3 explică (pentru Edy_Mihai_1993):

Imi poţi da tu link cu o versiune mai mică? eu nu vreau să mă joc multiplayer am auzit că e un mod de joc în care construieşti tu ce vrei...