| conrob a întrebat:

3 continues remaining player 1 press start to continue, la mortal kombat asa apare pentru a continua si nu stiu pe ce sa apas ca sa continui am incerat enter, space si nimic, stiti voi ce ar fi?

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Mi s-a parut din celelalte intrebari ale tale ca nu pari violent =)))
Dar acum serios, la setari la controale scrie.

Sau arunca un ochi si pe forumul asta: http://forums.steampowered.com/forums/archive/index.php/t-2519621.html

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Intra la setari la controale, e asa greu?

| Gonrax a răspuns:

Sa-mi dai un pumn? De ce te enervezi asa tare? De unde sa ghicim noi unde sa intri tu, ce esti asa smardoi? In setari la controale scriu controalele, NU ALTUNDEVA. Sau pe GOOGLE!

Răspuns utilizator avertizat
| Gonrax a răspuns (pentru conrob):

Mi s-a parut din celelalte intrebari ale tale ca nu pari violent =)))
Dar acum serios, la setari la controale scrie.

Sau arunca un ochi si pe forumul asta: http://forums.steampowered.com/forums/archive/index.php/t-2519621.html