| Kinus12 a întrebat:

A doua oara pun intrebarea asta.De data asta va rog mult sa imi raspundeti! Care este cel mai lung joc Prince of Persia?(nu-mi da-ti raspunsuri la nimereala, va roglaughing)FUNDA!

Răspuns Câştigător
| shrek589 a răspuns:

Prince of persia the two thrones e cel mai lung joc din seria prince of persia.le-am jucat pe toate si prince of persia the two thrones mi-a luat multe zile.si stiu cum sa nu ti se raspunda la intrevbari. eu am pus 4intrebari la fel si nu mi sa raspuns doar la incercarea a-5.bafta la jocul prince of persia the two thrones.

1 răspuns:
| Dцsτγ a răspuns:

Mie mi s-a parut Prince of Persia Warrior Within putin mai lung, in fine.
Joaca-le pe toate eu zic ca merita inclusiv ultimul The Forgotten Sands care este foarte tare dar mai gasesti cateva buguri eu am gasit 2.Bafta!