| Kinus12 a întrebat:

Urgent! Am nevoie de ajutorul vostru.Am m-ai pus intrebarea dar nimen nu a raspuns la ea.Mie mi foarte important! Cand apare filmul Prince of Persia 2(data respectiva+cat mai multe detalii)Funda!

3 răspunsuri:
| Kinus12 explică:

Pai...eu am vazut pe un site scris :"Jake Gyllenhaal este pregatit pentru o noua continuare al filmului Prince of Persia", dar ce si cand nu a scris.De aia am pus intrebarea, si speram ca voi o sa ma ajutati!

| Sakura1218 a răspuns:

Pai nu se zvoneste ca s-ar face Printul Persiei 2... m-am uitat pe mai multe site-uri si nu apare nimic.
Acest film nu exista ( doar joc ) si nu e scris niciude ca s-ar face continuare. Păcat ...primul mi-a placut ar fi fost interesanta o continuare.
Funda?

| ValyMT2 a răspuns:

Nu stiu! Si eu sunt fan Prince of persia am terminat toate jocurile si am vazut si primul film.