| anonim_4396 a întrebat:

A jucat careva crysis 3? Am o problema la misiunea a2a,cand intru sa continui imi spune "crysis 3 has stopped working.Am cautat si pe net si nu am gasit.Mi'am bagat windows 8.1 de curand, inainte aveam 7 si imi daduse tot eroarea asta da ii bagasem un crack sau ceva de genu si il facusem..Pe windows ul asta nu stiu ce sa'i fac

1 răspuns:
| AlexisZLS a răspuns:

Bga-ti iar Windows 7, apoi baga-ti Crysis 3 pe Windows 7, iar apoi bagi crack si gata. Windows 8, e chiar o mare porcarie