| LuigiCotocea a întrebat:

A jucat cineva pe beta 1.7.3 la Minecraft anul ăsta, în 2024? Așa că, care e părerea voastră, în 2024, este beta 1.7.3 încă considerată cea mai bună versiune a Minecraft-ului, datorită numărului limitat de blocuri și naturii sale clasice, fără toate update-urile recente?

Răspuns Câştigător
| arcipade a răspuns:

Sincer e mai ok 1.7.2- 1.7.3 decat ce a iesit acum... eu inca folosesc pe single player versiunile astea... moduri multe, shader bine facut etc. OLD BUT GOLD

2 răspunsuri:
| AlbertaOrtiz a răspuns:

În prezent, versiunea apk Minecraft 1.20.51 (https://apkclasico.com/minecraft-1-20-51-apk.html) este cunoscută și jucată de mai multe persoane