| DumitritaLoveS a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata jucatorilor stardoll cum devii royality (diamant)?

Răspuns Câştigător
| yully16 a răspuns:

Trebuie să te joci, să faci upgrade la nivel de Superstar și să îți construiești un profil de utilizator care să îți permită să te alături acestui Club exclusivist! Membrii Royalty au un cadru de platină în jurul imaginii lor și o stea diamant care le marchează statutul de senior.

| DumitritaLoveS explică (pentru yully16):

Cum te numesti in joc?big grintongue

2 răspunsuri:
| PrunaPătrată a răspuns:

Pai nu prea m-am jucat eu stardoll dar mai intai trebuie sa dai niste bani ca sa fii star, dupa aceea trebuie din nou sa mai dai bani ca sa devii royality.Cam asa se face happy funda?