| Maestrul001 a întrebat:

Aceasta intrebare este doar pentru cei experimentati in COUNTER STRIKE!

Cum scap de exterminate?

Va rog care ma ajuta are funda de la mine!

6 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Http://www.2shared.com/file/gmJXmYZI/Anti-Exterminate.html

În folder vei avea căteva fișiere.Dai copy/paste(înlocuiești fișierele din cs-tău cu cel din folderul anti exterminate) fișierelor în folderul tău cu cs.Baftă.

| Maestrul001 explică (pentru єχcєєℓ):

Frate Ce Fisier din Folderu meu cu cs sa sterg si sa bag ala?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Maestrul001):

În folder o să ai un alt folder numit Backup
Îl el ai 2 foldere:Cstrike și Valve
Dai clik dreapta pe amândouă dai copy, apoi intri în folderul tău unde ai intalat cs-ul și dai paste.O să-ți zică că deja le ai, dai ok și replace.

| Maestrul001 explică (pentru єχcєєℓ):

Tot nu merge
Uita-te la intrebarilem ele am una acolo cu video cu tot ce se inampla cu eroare co tot

| iasss a răspuns:

Cel mai usor poti scapa sa iti reinstalezi counter-ul. happy

| Radooco a răspuns:

Intri in csstike si stergi configul ala cu toate setarile apoi intri in cs si dai use default