| Antonio_Crantea_2000 a întrebat:

Aceasta întrebare este legata de minecraft.
Am nevoie de ajutor. Am un server. Nu știu Cum sa fac ca de ex pe SkyBlock sa nu văd ce scriu playeri de pe survival. Ce plugin se foloseste? Eu folosesc pentru fiecare minigame multivers ( PLUGIN )
Ajutor

3 răspunsuri:
| FeraruCristinel a răspuns:

Daca vr imi poti da mie ftp https://www.facebook.com/cristi.feraru.0 aci si te ajut cu sv

| Antonio_Crantea_2000 explică (pentru FeraruCristinel):

Apreciez ca mă ajuți dar nu mă lasă sa-ți trimit mesaj. Spune aici sau da-mi mes tot pe TPU Cum se face! Multumesc

| FeraruCristinel a răspuns (pentru Antonio_Crantea_2000):

Pei nu stiu ce sa fac asa din vorbe ca nu stiu ce are mai exact.