| KnowEverything a întrebat:

Age of empires II sau Age of empires III?

6 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

CLAR Age of Empires II! Aici nu e loc de indoieli! Un fan age of empires adevarat ar zice ca II e mai fain ca III! Lasand la o parte grafica!
Eu si acum as juca cu placere II, III nu ma intereseaza!
A aparut si age of empires II HD big grin big grin
Deci eu clar as alege II!

| KnowEverything explică (pentru N0xEterniS):

Joci AoE II? (GameRanger)

| N0xEterniS a răspuns (pentru KnowEverything):

Joc, dar nu online! Daca-l termini fara parole, te poti numi un jucator bun de age of empires II! Cate ore am mai pierdut stand la misiuni... of of. foarte tare jocul, vechi dar bun big grin

| KnowEverything explică (pentru N0xEterniS):

Ok Boss. oricum ai raspuns castigator. Intr-adevar, II e mult mai interesant in ciuda grafici mai slabe. Daca vrei sa jucam impreuna, stii unde ma gasestiwinking