| KnokOptust a întrebat:

Ajutati-ma baieti, am facut un server de minecraft, merge totul bine, dar cind intru ma scoate de pe server, ce sa fac? si mai scrie server out of date. Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| darkwisper a răspuns:

Ai serverul vechi sau launcherul.

| KnokOptust explică (pentru darkwisper):

L-am facut cu hamachi, acolo scria Disconecting KnokOptust, si apoi:Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? ajutati-ma

| darkwisper a răspuns (pentru KnokOptust):

Bug de la joc, aia cu system time.
Stiu, face lag, dar trebuie sa ii dai cam 3 gb. de ram la asta.
Da-mi ID de skype te ajut cand am timp.