| Sergiu_7165 a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu informatii in legatura cu crearea unui blog. Cum pot sa creez un blog fara extensie gen. wordprest, care sunt pasii pe care trebuie sa-i stiu si daca se poate fara investitie de inceput. Va multumesc si astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Wordpress nu e o extensie, e domeniul pe care hostezi blogul.

Daca vrei propriul tau domeniu il cumperi, inchiriezi un hosting si inveti cum se instaleaza un wordpress sau orice alta platforma de bloging.

| Sergiu_7165 explică (pentru suntserios):

Iti multumesc mult de raspuns. Ma poate ajuta cineva sa-mi spuna cum fac asta?

| suntserios a răspuns (pentru Sergiu_7165):

Angajezi pe cineva care stie sau iti bati serios capul cu tutoriale ca e plin netul.