| anonim_4396 a întrebat:

Ajutoooooooooooooooooorrr...am apasat nu stiu cum pe mouse pe ecran la fisierele pe care le am pe ecran...( jocuri, poze si alte programe ), la toate odata, si dupa aia mi-au aparut mult mai mari pe ecran, dublu, ajutati-ma va rog, spuneti-mi cum sa le fac din nou mici, am windows 7, app scuzati categoria, va rog frumos si cat mai repede.

2 răspunsuri:
| costisuruniuc a răspuns:

Da clic dreapta si apasa pe prima la mine e in italiana si e vizzualiza apesi acolo si cauti pana revin la normal

| costisuruniuc a răspuns:

De fapt apasa pe icono meddie in mojloc